PRINCE2® 5th edition Foundation + certifikační zkouška

20 100  bez DPH

Tento 3 denní kurz poskytuje teoretický úvod do metodiky řízení projektů PRINCE2® podle verze manuálu pro řízení projektů PRINCE2® z roku 2009. Školení PRINCE2® Foundation vás seznámí s vysoce efektivním způsobem, jak úspěšně řídit malé i velké projekty.

Kurz obsahuje vysvětlení základní terminologie a definic projektového řízení. Osvojíte si metodiku, pochopíte 7 základních principů řízení projektů, probereme 7
témat a 7 klíčových procesů dle PRINCE2® 5th edition. Účastníci, kteří plánují prohlubování znalostí v této oblasti, mohou na konci kurzu složit mezinárodní certifikační zkoušku PRINCE2® Foundation v českém jazyce. Výuka probíhá v českém jazyce s použitím českých materiálů a terminologie vzhledem k jazyku certifikační zkoušky. Certifikace PRINCE2® Foundation platí doživotně.

PRINCE2® 5th edition Foundation kurz na této stránce je nabízen firmou ict-123.com, akreditovanou tréninkovou organizací (ATO) u AXELOS Limited. PRINCE2® je registrovaná ochranná známka AXELOS Limited. Všechna práva vyhrazena.

Zrušit výběr
Katalogové číslo: - Kategorie: , Štítky: , , ,

Popis

Ludmila Vráželová, ITIL a Prince2 Expert


Ludmila nabízí odborná IT školení, workshopy a konzultace pro manažery a odborníky, kteří chtějí nastavit a řídit IT dle rámců ITIL3, ITIL4, COBIT2019, IT4IT, DevOps a PRINCE2. Vysvětlí Vám složitá IT témata rychle a jednoduchým jazykem. Ludmila má odškoleno více než 10.000 hodin a školení se zúčastnilo přes 1000 profesionálů.

Má IT i psychologické vzdělání, přes 20 let praxe v IT s působností v Evropě, Asii i USA a zkušenosti ze softwarového vývoje a projektového i procesního managementu.


Komu je kurz určen

Kurz je určen všem, kteří řídí projekty, nebo se na řízení projektů podílejí. Dále je určen členům projektových týmů, členům projektové kanceláře, pracovníků odpovědným za kvalitu, manažerům zajišťujících zdroje, pracovníkům řídících dodavatele a potenciálním sponzorům projektu.

Co vás naučíme

 • Terminologii podle PRINCE2® edice 2009
 • 7 principů uplatňovaných při řízení projektů
 • 7 témat potřebných pro úspěšnou realizaci projektu
 • 7 procesů zajišťujících kompletní životní cyklus projektu
 • Efektivně řídit malé i veké projekty

Navazující kurzy

Studijní materiály

Každý účastník kurzu PRINCE2® Foundation 5th edition obdrží kompletní prezentaci použitou v průběhu kurzu v českém jazyku.. Dále obdrží přehlednou terminologii a další doplňující materiály. Všichni účastníci kurzu skládající certifikační zkoušku obdrží příklady zkušebních otázek, včetně vysvětlení správných odpovědí.

Osnova kurzu

1) Úvod
2) Definice a základní pojmy
3) Příprava projektu: Téma organizace, téma obchodní případ, proces zahájení projektu
4) Nastavení projektu: Proces směrování projektu, proces nastavení projektu, téma plány, proces řízení přechodu mezi etapami
5) Realizace projektu: Téma kvalita, téma riziko, téma změna, proces kontrola etapy, proces řízení dodání produktů, téma postup
6) Ukončení projektu: Proces ukončení projektu
7) Shrnutí a opakování
8) Certifikační zkouška

Certifikační zkouška

 • Trvání 60 minut
 • Celkový počet otázek 75 (z toho 5 nahodilých se nehodnotí)
 • Pro úspěšné složení je nutné odpovědět 35 otázek
 • Při zkoušce nejsou povolené žádné materiály
 • Jazyk zkoušky čeština
 • Platnost zkoušky neomezená

Další informace

Termíny

7. – 9. 3. 2021

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “PRINCE2® 5th edition Foundation + certifikační zkouška”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

X