PRINCE2® 5th edition Practitioner + certifikační zkouška

22 500  bez DPH

Tento 2 denní kurz prohlubuje, propojuje a prakticky procvičuje znalosti metodiky řízení projektů PRINCE2® podle verze manuálu pro řízení projektů PRINCE2® z roku 2009. Zároveň tento kurz na názorných příkladech ukazuje, jak je možné metodiku PRINCE2® přizpůsobit potřebám daného projektu. Na konci kurzu je možné složit mezinárodní certifikační zkoušku PRINCE2® Practitioner v českém jazyce. Výuka probíhá v českém jazyce s použitím českých materiálů a terminologie vzhledem k jazyku certifikační zkoušky.

PRINCE2® 5th edition Practitioner kurz na této stránce je nabízen firmou ict-123.com, akreditovanou tréninkovou organizací (ATO) u AXELOS Limited. PRINCE2® je registrovaná ochranná známka AXELOS Limited. Všechna práva vyhrazena.

Zrušit výběr
Katalogové číslo: - Kategorie: , , Štítky: , , ,

Popis

Ludmila Vráželová, ITIL a Prince2 Expert


Ludmila nabízí odborná IT školení, workshopy a konzultace pro manažery a odborníky, kteří chtějí nastavit a řídit IT dle rámců ITIL3, ITIL4, COBIT2019, IT4IT, DevOps a PRINCE2. Vysvětlí Vám složitá IT témata rychle a jednoduchým jazykem. Ludmila má odškoleno více než 10.000 hodin a školení se zúčastnilo přes 1000 profesionálů.

Má IT i psychologické vzdělání, přes 20 let praxe v IT s působností v Evropě, Asii i USA a zkušenosti ze softwarového vývoje a projektového i procesního managementu.


Komu je kurz určen

Kurz je určen všem, kteří mají praktické zkušenosti s řízením projektů, nebo se na řízení projektů podílejí. Dále je určen členům projektové kanceláře, pracovníků odpovědným za kvalitu, pracovníkům řídících dodavatele a potenciálním sponzorům projektu.

Co vás naučíme

  • Jak poskládat jednotlivé prvky metodiky PRINCE2® do jednoho funkčního celku
  • Praktickou aplikaci 7 principů, 7 témat a 7 procesů v konkrétním prostředí pro konkrétní projekt
  • Všechno co potřebujete pro certifikační zkoušku

Předcházející kurzy

Navazující kurzy

Studijní materiály

Každý účastník kurzu obdrží kompletní prezentaci použitou v průběhu kurzu v českém jazyku. Dále obdrží oficiální knihu Managing Successful Project with PRINCE2® 2009. Všichni účastníci kurzu skládající certifikační zkoušku obdrží příklady zkušebních otázek, včetně vysvětlení správných odpovědí.

Osnova kurzu

1) Úvod
2) Definice a základní pojmy
3) Příprava projektu: Téma organizace, téma obchodní případ, proces zahájení projektu
4) Nastavení projektu: Proces směrování projektu, proces nastavení projektu, péma plány, proces řízení přechodu mezi etapami
5) Realizace projektu: Téme kvalita, téma riziko, téma změna, proces kontrola etapy, proces řízení dodání produktů, téma postup
6) Ukončení projektu: Proces ukončení projektu
7) Shrnutí a opakování
8) Certifikační zkouška

Certifikační zkouška

  • Trvání 150 minut
  • Celkový počet otázek 80
  • Pro úspěšné složení je nutné odpovědět 44 otázek
  • Při zkoušce je možné použít oficiální knihu Managing Successful Project with PRINCE2 2009
  • Jazyk zkoušky čeština
  • Platnost zkoušky je omezena na 3 roky

Další informace

Termíny

10. – 11. 3. 2021

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “PRINCE2® 5th edition Practitioner + certifikační zkouška”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

X