Sleva

TOGAF® 9 Version 2: Certified (CZ) | Kurz TOGAF

19 900 27 850  bez DPH

Intenzivní dvoudenní školení TOGAF® 9 Version 2: Certified je zaměřeno na sémantické praktické detailní řešení problematiky podnikové architektury s cílem dosáhnout dostatečného poznání výkonu každodenní práce podnikového architekta, včetně konkrétních příkladů a doporučení. Poskytuje průpravu důležitou pro zvládnutí certifikační zkoušky Certified, která je zahrnuta v ceně.

Účastnický poplatek zahrnuje výuku pod vedením zkušeného lektora, voucher k certifikační zkoušce, využití výpočetní techniky pro poznámky a zkušební testy, studijní materiály k akreditovanému školení a osvědčení o absolvování školení.

Cena obsahuje certifikační koušku v hodnotě 7 950 Kč (momentálně je zkouška zdarma!).

Zrušit výběr

Popis

Luboš Fryc, TOGAF®, SABSA® a Business Architecture expert


Luboš Fryc je kouč a školitel podnikové a bezpečnostní architektury. Přednáší mj. standardy TOGAF®, SABSA® a Business Architecture, a to s důrazem na vysvětlení vzájemných vazeb s dalšími metodikami, jako řízení rizik a služeb, projektové a procesní řízení nebo ověřování kvality.

Aktivně spolupracuje na tvorbě standardů a na přípravě Bodies of Knowledge v rámci celosvětové komunity The Open Group Architecture & ArchiMate Forum.

Je držitelem certifikátů TOGAF® 9 CertifiedTOGAF® Essentials 2018 a The TOGAF® Standard – Version 9.2 a IRS within TOGAF®.


Základní informace:

TOGAF® 9 Standard je mezinárodně uznávaný rámec pro dynamický přístup k tvorbě podnikové architektury orientované na obchodní cíle a dodávky. Popisuje prověřené metody a způsoby jak strategicky a dlouhodobě efektivně navrhovat, plánovat, udržovat a kontrolovat podnikovou architekturu v celé organizaci nebo v jejích částech. 

V aktuální verzi 9.2 došlo k významnému zpřehlednění a rozdělení rámce na tyto oblasti: Introduction, TOGAF Architecture Development Method (ADM), ADM Guidelines & Techniques, TOGAF Architecture Content Framework, Enterprise Continuum & Tools, TOGAF Capability Framework. V neposlední řadě byl komunitou The Open Group připraven a realizován koncept TOGAF Library jako veřejně dostupný strukturovaný prostor určený k ukládání vhodného výchozího materiálu pro různé specifické oblasti architekturní práce.

Po získání podrobné sady informací o oblastech TOGAF® 9 standardu a jeho přesazích vůči okolním rámcům budou účastníci školení schopni rozumět kvalifikovaně práci na poli podnikové architektury. Stanou se tak nositeli vědomostí, které budou moci uplatnit v praxi při samotném výkonu architekturní funkce a budou schopni se proaktivně podílet na vlastním návrhu, směrech, údržbě, implementacích a kontrole podnikové architektury.

TOGAF® 9 Version 2: Certified Syllabus:

Certif. zkouška L2 Certified – informace

Více se můžete dozvědět na oficiálních stránkách The Open Group o PearsonVUE registraci ZDE.

Požadavky:

 • Pokročilý přehled v architektuře (ICT, Business, Security) / Quality Assurance / Project Management / Service Operations
 • Znalost základů TOGAF® standardu, vhodné jsou i doplňující standardy (ArchiMate, IT4IT, COBIT, SABSA apod.)
 • Velmi dobrá znalost angličtiny (školicí materiály, příklady, certifikační zkoušky jsou v anglickém jazyce)
 • Plná koncentrace a pozornost v průběhu školení, ochota k interakci při probírání látky, proaktivní přístup, spolupráce
 • Zodpovědná časová investice do příprav a samostatných cvičení zadaných lektorem
 • Možnost vykonat certifikační zkoušku L2 je podmíněna úspěšně složenou zkouškou za L1

Kdo by se měl zúčastnit:

 • Analytici nebo Architekti (ICT / Business / Enterprise / Solution)
 • Projektoví manažeři
 • Specialisté nákupu
 • Corporate Legal / Risk Management specialisté
 • Strategy / Corporate Management, CxO role
 • Lidé v rolích spojených s řízením a iniciativami na architekturních programech (plánování, výkon, vývoj, dodávky, operativa)
 • Architekti, kteří chtějí dosáhnout úrovně Certified (L2), tj. hlubšího pochopení TOGAF® Standardu a umět předvést schopnost jeho plného použití v praxi

Popis průběhu školení, propozice pro účastníky a kandidáty certifikační zkoušek:

Účastníci akreditovaného školení budou v dostatečném předstihu informováni e-mailem o průběhu školení, harmonogramu výuky a místu konání školení. Odkazy ke stažení akreditovaných školících materiálů budou obsaženy v informačním e-mailu.

Pro kandidáty certifikační zkoušky sponzora The Open Group je nutné se registrovat a vytvořit si svoji identitu na jejich portále (opengroup.org). Společnost The Open Group užívá služeb globálního poskytovatele certifikačních zkoušek Pearson VUE (pearsonvue.com). Registrační proces zkoušky obsahuje možnost použít zmíněný voucher (kód) s datem jeho platnosti poskytnutý účastníkovi školení / kandidátovi zkoušky. Tento voucher svojí hodnotou 100% pokrývá cenu certifikační zkoušky.

TOGAF® 9 Version 2 course is accredited by The Open Group. The Open Group Certification Mark, ArchiMate® and TOGAF® are registered trademarks of The Open Group.

Zaujal Vás kurz TOGAF® 9 Version 2: Certified, ale chybí Vám certifikát z TOGAF® 9 Version 2: Foundation? Získejte ho u nás.

Více informací na:

Mohla by Vás zajímat i naše nabídka certifikovaných kurzů ArchiMate. Intenzivní kurzy ArchiMate Vás obeznámí s jednoduchým modelovacím jazykem Enterprise Architektury nezbytným pro návrh podnikové architektury dle TOGAF® standardu. Přijďte si k nám pro znalosti a rady od našich zkušených školitelů.

Další informace

Termín

20. – 21. 1. 2022, 22. – 23. 2. 2022, 31. 3. – 1. 4. 2022, 5. – 6. 5. 2022, 15. – 16. 9. 2022, 13. – 14. 10. 2022, 8 .- 9. 12. 2022

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “TOGAF® 9 Version 2: Certified (CZ) | Kurz TOGAF”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

X