Sleva

TOGAF® 9 Version 2: Combined L1/L2 (CZ) | Kurz TOGAF

45 900 61 800  bez DPH

Intenzivní 5 denní školení TOGAF® 9 framework je kombinované ze dvou částí a obsahuje látku z L1 Foundation a L2 Certified. Poskytuje průpravu důležitou pro zvládnutí certifikačních zkoušek Foundation a Certified, které jsou zahrnuty v ceně.

Účastnický poplatek zahrnuje výuku, voucher ke zkoušce, využití výpočetní techniky, studijních materiálů k akreditovanému školení a osvědčení o absolvování školení.

Cena obsahuje certifikační koušku v hodnotě 15 900 Kč (momentálně je zkouška zdarma!).

Zrušit výběr

Popis

Luboš Fryc, TOGAF®, SABSA® a Business Architecture expert


Luboš Fryc je kouč a školitel podnikové a bezpečnostní architektury. Přednáší mj. standardy TOGAF®, SABSA® a Business Architecture, a to s důrazem na vysvětlení vzájemných vazeb s dalšími metodikami, jako řízení rizik a služeb, projektové a procesní řízení nebo ověřování kvality.

Aktivně spolupracuje na tvorbě standardů a na přípravě Bodies of Knowledge v rámci celosvětové komunity The Open Group Architecture & ArchiMate Forum.

Je držitelem certifikátů TOGAF® 9 CertifiedTOGAF® Essentials 2018 a The TOGAF® Standard – Version 9.2 a IRS within TOGAF®.


Základní informace:

TOGAF® 9 Standard je mezinárodně uznávaný rámec pro dynamický přístup k tvorbě podnikové architektury orientované na obchodní cíle a dodávky. Popisuje prověřené metody a způsoby jak strategicky a dlouhodobě efektivně navrhovat, plánovat, udržovat a kontrolovat podnikovou architekturu v celé organizaci nebo v jejích částech. 

V aktuální verzi 9.2 došlo k významnému zpřehlednění a rozdělení rámce na tyto oblasti: I. Introduction, II. TOGAF Architecture Development Method (ADM), III. ADM Guidelines & Techniques, IV. TOGAF Architecture Content Framework, V. Enterprise Continuum & Tools, VI. TOGAF Capability Framework. V neposlední řadě byl komunitou The Open Group připraven a realizován koncept TOGAF Library jako veřejně dostupný strukturovaný prostor určený k ukládání vhodného výchozího materiálu pro různé specifické oblasti architekturní práce.

Syllaby pro jednotlivé části Combined akreditovaného školení jsou popsány níže:

Certif. zkouška L1 Foundation – informace

Certif. zkouška L2 Certified – informace

Více se můžete dozvědět na oficiálních stránkách The Open Group o PearsonVUE registraci ZDE.

Požadavky:

  • Základní přehled v architektuře (ICT, Business, Security) / Quality Assurance / Project Management / Service Operations
  • Pokročilá znalost angličtiny (školící materiály a certifikační zkoušky jsou v anglickém jazyce)
  • Plná koncetrace a pozornost v průběhu školení, ochota k interakci při probírání látky, proaktivní přístup, spolupráce
  • Zodpovědná časová investice do příprav a samostatných cvičení zadaných lektorem
  • Certifikace L2 je podmíněna certifikací L1

Kdo by se měl zúčastnit:

  • Analytici nebo Architekti (ICT / Business / Enterprise / Solution)
  • Projektoví manažeři
  • Specialisté nákupu
  • Corporate Legal / Risk Management specialisté
  • Strategy / Corporate Management, CxO role

Popis průběhu školení, propozice pro účastníky a kandidáty certifikační zkoušek:

Účastníci akreditovaného školení budou v dostatečném předstihu informováni e-mailem o průběhu školení, harmonogramu výuky a místu konání školení. Odkazy ke stažení akreditovaných školících materiálů budou obsaženy v informačním e-mailu.

Pro kandidáty certifikační zkoušky sponzora The Open Group je nutné se registrovat a vytvořit si svoji identitu na jejich portále (opengroup.org). Společnost The Open Group užívá služeb globálního poskytovatele certifikačních zkoušek Pearson VUE (pearsonvue.com). Registrační proces zkoušky obsahuje možnost použít zmíněný voucher (kód) s datem jeho platnosti poskytnutý účastníkovi školení / kandidátovi zkoušky. Tento voucher svojí hodnotou 100% pokrývá cenu certifikační zkoušky.

TOGAF® 9 Version 2 course is accredited by The Open Group. The Open Group Certification Mark, ArchiMate® and TOGAF® are registered trademarks of The Open Group.

 Mohla by Vás zajímat i naše nabídka certifikovaných kurzů ArchiMate. Intenzivní kurzy ArchiMate Vás obeznámí s jednoduchým modelovacím jazykem Enterprise Architektury nezbytným pro návrh podnikové architektury dle TOGAF® frameworku. Přijďte si k nám pro znalosti a rady od našich zkušených školitelů.

Další informace

Termín

17. – 21. 1. 2022, 28. 3. – 1. 4. 2022, 2. – 6. 5. 2022, 12. – 16. 9. 2022, 10. – 14. 10. 2022, 5. – 9. 12. 2022

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “TOGAF® 9 Version 2: Combined L1/L2 (CZ) | Kurz TOGAF”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

X