TOGAF® 9 Version 2: Foundation (CZ) | Kurz TOGAF

37 850  bez DPH

Intenzivní třídenní školení TOGAF® 9 Version 2: Foundation je zaměřeno na syntaktické uchopení problematiky podnikové architektury s cílem zajistit dobrou základní orientaci v jednotlivých oblastech, tj. terminologie, koncepty a principy vedení podnikové architektury. Poskytuje průpravu důležitou pro zvládnutí certifikační zkoušky Foundation, která je zahrnuta v ceně.

Účastnický poplatek zahrnuje výuku pod vedením zkušeného lektora, voucher ke zkoušce, využití výpočetní techniky pro poznámky a zkušební testy, studijní materiály k akreditovanému školení a osvědčení o absolvování školení.

Zrušit výběr

Popis

Základní informace:

TOGAF® 9 Standard je mezinárodně uznávaný rámec pro dynamický přístup k tvorbě podnikové architektury orientované na obchodní cíle a dodávky. Popisuje prověřené metody a způsoby jak strategicky a dlouhodobě efektivně navrhovat, plánovat, udržovat a kontrolovat podnikovou architekturu v celé organizaci nebo v jejích částech.

V aktuální verzi 9.2 došlo k významnému zpřehlednění a rozdělení rámce na tyto oblasti: Introduction, TOGAF Architecture Development Method (ADM), ADM Guidelines & Techniques, TOGAF Architecture Content Framework, Enterprise Continuum & Tools, TOGAF Capability Framework. V neposlední řadě byl komunitou The Open Group připraven a realizován koncept TOGAF Library jako veřejně dostupný strukturovaný prostor určený k ukládání vhodného výchozího materiálu pro různé specifické oblasti architekturní práce.

Po získání základního přehledu o oblastech TOGAF® 9 standardu mohou účastníci školení pochopit klíčové výzvy v oblasti každé podnikové architektury. Vysvětlení způsobů uchování potřebných strukturovaných informací pro strategické řízení firmy potvrdí důležitost takových aktivit pro business, ICT, operativu, bezpečnost, projektové řízení i vývoj řešení jednotlivých systémů.

TOGAF® 9 Version 2: Foundation Syllabus:

Certifikační zkouška – informace

Více na
na https://certification.opengroup.org/docs/PearsonVUE_Registration_Process.pdf

Požadavky:

 • Základní přehled v architektuře (ICT, Business, Security) / Quality Assurance / Project Management / Service Operations
 • Pokročilá znalost angličtiny (školicí materiály a certifikační zkoušky jsou v anglickém jazyce)
 • Plná koncentrace a pozornost v průběhu školení, ochota k interakci při probírání látky, proaktivní přístup, spolupráce
 • Zodpovědná časová investice do příprav a samostatných cvičení zadaných lektorem

Kdo by se měl zúčastnit:

 • Analytici nebo Architekti (ICT / Business / Enterprise / Solution)
 • Projektoví manažeři
 • Specialisté nákupu
 • Corporate Legal / Risk Management specialisté
 • Strategy / Corporate Management, CxO role
 • Zájemci požadující základní pochopení TOGAF® 9 standardu
 • Lidé v rolích spojených s architekturním programem (plánování, výkon, vývoj, dodávky, operativa)
 • Architekti, kteří by se rádi seznámili s TOGAF® 9 standardem
 • Architekti, kteří chtějí následně pokračovat a dosáhnout úrovně Certified (L2)

Popis průběhu školení, propozice pro účastníky a kandidáty certifikační zkoušek:

Účastníci akreditovaného školení budou v dostatečném předstihu informováni e-mailem o průběhu školení, harmonogramu výuky a místu konání školení. Odkazy ke stažení akreditovaných školících materiálů budou obsaženy v informačním e-mailu.

Pro kandidáty certifikační zkoušky sponzora The Open Group je nutné se registrovat a vytvořit si svoji identitu na jejich portále (opengroup.org). Společnost The Open Group užívá služeb globálního poskytovatele certifikačních zkoušek Pearson VUE (pearsonvue.com). Registrační proces zkoušky obsahuje možnost použít zmíněný voucher (kód) s datem jeho platnosti poskytnutý účastníkovi školení / kandidátovi zkoušky. Tento voucher svojí hodnotou 100% pokrývá cenu certifikační zkoušky.

TOGAF® 9 Version 2 course is accredited by The Open Group. The Open Group Certification Mark, ArchiMate® and TOGAF® are registered trademarks of The Open Group.

Je výše uvedené již součástí Vašeho know-how, ale rádi byste si prohloubili svoje TOGAF® framework znalosti? Pak je tu pro Vás kurz TOGAF® 9 Version 2: Certified.

TOGAF® 9 Version 2: Certified

Mohla by Vás zajímat i naše nabídka certifikovaných kurzů ArchiMate. Intenzivní kurzy ArchiMate Vás obeznámí s jednoduchým modelovacím jazykem Enterprise Architektury nezbytným pro návrh podnikové architektury dle TOGAF® standardu. Přijďte si k nám pro znalosti a rady od našich zkušených školitelů.

ArchiMate® 3 L1 Foundation
ArchiMate® 3 L2 Practitioner
ArchiMate® 3 L1/L2 Combined

Další informace

Termín

19. 10. – 21. 10. 2020, 30. 11. – 02. 12. 2020, 18. 01. – 22. 01. 2021, 15. 02. – 17. 02. 2021, 08. 03. – 10. 03. 2021

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “TOGAF® 9 Version 2: Foundation (CZ) | Kurz TOGAF”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

X