Certifikace

Naše středisko pro certifikační zkoušky je otevřeno v následujících termínech:

  • 13. 10. 2022 (10-12 h)
  • 20. 10. 2022 (10-12 h)
  • 27. 10. 2022 (10-12 h)
  • 03. 11. 2022 (10-12 h)
  • Báječný nový portál pro online sázení na fotbal a všechny ostatní významné sporty. Nabízíme pouze ty nejzajímavější, nejnapínavější a nejdramatičtější zápasy v bezkonkurenční nabídce kurzů. S LuckyBet máte moc vyhrát s každou sázkou!

Pokud máte dotazy ohledně termínů, můžete nás kontaktovat na skoleni@anywhere.cz.

Více informací o certifikačních zkouškách se můžete dozvědět zde.

Společnost Anywhere je držitelem TOGAF® Commercial Licence, jsme členové Architecture / ArchiMate Forum. Poskytujeme akreditovaná školení ve spolupráci s The Open Group. Naši lektoři jsou plně certifikovaní v oblastech, které jsou předmětem akreditovaných školení a účastní se neustálého rozvoje v hard / soft skills, včetně školících dovedností.

Certifikace TOGAF® a ARCHIMATE®

Po úspěšném absolvování certifikační zkoušky získá účastník celosvětově uznávaný a neomezeně platný certifikát vydaný společností The Open Group. Certifikát je vydávaný prostřednictvím portálu The Open Group (opengroup.org) formou PDF souboru, který je zaregistrovanému uživateli s příslušnými složenými zkouškami k dispozici po přihlášení do tohoto portálu.

Certifikační zkouška TOGAF® 9

Kritéria Level L1 Foundation:

Požadavky:

Více informací se dozvíte ZDE.

Certifikační zkouška TOGAF® 9

Kandidát může přistoupit k certifikační zkoušce Level 2 pokud úspěšně složil certifikační zkoušku TOGAF® 9 Level 1 – Foundation.

Kritéria Level 2 Certified:

Požadavky:

Více informací se dozvíte ZDE.

Certifikační test ARCHIMATE® 3

Kritéria Level L1 Foundation:

Požadavky:

Více informací se dozvíte ZDE.

Certifikační zkouška ARCHIMATE® 3

Kandidát může přistoupit k certifikační zkoušce Level 2 pokud úspěšně složil certifikační zkoušku ARCHIMATE® 9 Level 1 – Foundation.

Kritéria Level L2 Practitioner:

Požadavky:

Více informací se dozvíte ZDE.

Odpovědi na další otázky naleznete ZDE.

Poznámka: Pokud budete dělat zkoušku v anglickém jazyce, máte zde navíc 30 minut k celkovému času zkoušky, tj. + 30 minut navíc.