Jaselská 6, Praha

skoleni@anywhere.cz

224 310 808

BABOK: Příprava k certifikaci ECBA

26 990  bez DPH


BABOK značí Business Analysis Book of Knowledge a jedná se o soubor doporučených a praxí ověřených praktik pro business analytika. Na starosti jej má nezisková organizace IIBA (International Institute of Business Analysis), která mj. zaštiťuje certifikace znalostí BABOKu.

Certifikační program IIBA poskytuje tři základní certifikační zkoušky: ECBA, CCBA a CBAP. Každá úroveň kromě úspěšného absolvování testu vyžaduje praxi v daném oboru.

Pro úroveň ECBA naštěstí nejde o nic velkého: za posledních 12 měsíců je třeba strávit minimálně 21 hodin studiem problematiky (školení, webináře, samostudiem BABOKu apod.).

Test se skládá z 50 otázek, které musíte vypracovat během 60 minut. Znalosti, které musíte v testu prokázat, se týkají BABOKu jako takového.

Naše školení vás během provede všemi potřebnými částmi BABOKu, které musíte znát. Třetí den, který je volitelný (viz níže), bude celý věnován typovým otázkám, které v testu můžete dostat. Otázky budou jednak společně probírané, odpovídané a vysvětlované a jednak si účastníci sami vyzkouší minimálně jeden samostatný 60minotvý test. Veškeré otázky budou v anglickém jazyce, tedy stejně jako v reálném testu.

Doba trvání: 3 dny (vč. testu)