Scrum Product Owner

14 600  bez DPH

Hlavní zodpovědností role Product Ownera ve Scrumu je maximalizace hodnoty produktu. A právě na tu je zaměřen dvoudenní kurz Scrum Product Owner.

Naučíte se dívat na produkt v první řadě očima zákazníka, přemýšlet o jeho potřebách a ověřovat své předpoklady experimenty. Neustálé zaměření na byznys hodnotu a na její doručení zákazníkovi co nejdříve je to, co odlišuje dobré Product Ownery od průměrných.

Náplň kurzu tvoří především praktická týmová cvičení a následné diskuze. Budete vytvářet fiktivní produkt od idey, přes modelování byznys modelu, vizi, plánování až po správu Produktového Backlogu a jednotlivých požadavků a práci ve Scrum týmu.

Zrušit výběr
Katalogové číslo: - Kategorie: , Štítky: , , ,

Popis

Cílem kurzu je naučit vás, jak z pozice Scrum Product Ownera efektivně komunikovat a docílit maximalizaci přidané hodnoty pro zákazníka. Kurz Scrum Product Owner vás nasměruje, jak se zhostit role Product Ownera zodpovědně a profesionálně.

Komu je kurz určen:

Product Ownerům agilních Scrum týmů a všem, kdo jsou odpovědni nebo se podílejí na maximalizaci hodnoty vašeho produktu. Kurz je vhodný rovněž pro Scrum Mastery, jelikož koučink Product Ownerů patří k jejich roli.

Požadavky:

Znalosti na úrovni základního kurzu Scrum Fundamentals.

Obsah kurzu:

· Scrum Framework
· Zodpovědnosti role Product Ownera
· Business Model Canvas
· Impact Mapping
· Formulování vize produktu
· Smyčka Build – Measure – Learn
· Goal Oriented Roadmap
· Správa Produktového Backlogu, Product Backlog Refiniment
· Story Mapping
· User Stories

Další informace

Termíny

20. – 21. 1. 2021

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Scrum Product Owner”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

X