UML pro Analytiky

Termíny:

3. 9. - 4. 9. 2019 >>> Objednat

Cena: 15.900 Kč

Předně je potřeba říct, pro jaké analytiky toto školení je. Druhů analytiků je totiž mnoho – business analytik (konzultant), aplikační analytik, procesní analytik, architekturní a mnoho dalších. Kdo je tedy ta správná cílová skupina? Jsou to všichni analytici, kteří pravidelně přicházejí do styku s UML a zaznamenávají v něm svou problematiku. Někdo požadavky, někdo popisuje doménu, jiný zase hledá business nebo technický proces. Přesně pro takové role je naše školení připraveno.

Během školení se dozvíte nejen, co potřebujete z oblasti UML, ale ukážeme si i způsob zachycování problematiky na několika příkladech z praxe, abyste mohli v rámci projektů předat svou práci dál. Výsledkem bude model aplikace, ve kterém bude možné dohledat dopady změn, ale také co to např. znamená, když nestíháte např. provést testy, a tak jste nuceni něco z dodávky odstranit.

Obsah školení:

· Princip modelování, nikoliv kreslení

· Diagramy tříd a jejich hledání pomocí objektové analýzy

· Zaznamenávání požadavků pomocí případů užití (Use Cases) a business stories známých ze SCRUM metodiky

· Stavové diagramy

· Diagramy aktivit

· Komponentové diagramy

· Diagramy nasazení


Předpoklady pro účastníky:

· Zájem

· Alespoň základní znalost UML výhodou, nikoliv podmínkou

· Alespoň základní znalost objektově orientovaného návrhu (není podmínkou)

 

Mohla by Vás zajímat i naše nabídka interaktivních kurzů Business analýzy informačních systémů. Ukážeme Vám, jak propojit analytické know-how s dostupnými technologiemi pro úspěšnou analýzu informačního systému. Přijďte si k nám pro znalosti a rady od našich zkušených školitelů.

 

Získejte UML certifikaci OCUP 2.
Více informací na:

Doporučení:

Pro dané školení Vám můžeme umožnit zvýhodněný nákup knihy UML pro analytiky za 500 Kč bez DPH. V případě zájmu, uveďte prosím do poznámky v objednávce. 

Kategorie: